عکس یادمان شهدای گمنام پردیس نیایش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
category

یادمان شهدای گمنام پردیس نیایش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (محله ونک، تهران)

بنای یادبود
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

موقعیت یادمان شهدای گمنام پردیس نیایش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

یادمان شهدای گمنام پردیس نیایش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (بنای یادبود) در محله ونک تهران و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی واقع شده است. این بنا یکی از سه بنای یادبود در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خاتم الانبیا (ص) و بهین بازار و همچنین بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور، داروخانه نور، برج کیان، مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم و گوهربین قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی


سایر بناهای یادبود که در محدوده یادمان شهدای گمنام پردیس نیایش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی واقع شده‌اند:

 • تندیس امیرکبیر
  (5.0)
  تونل زیرگذر
 • مجسمه احترام به درخت
  ولیعصر، بین یاسمی و وحید دستگردی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی یادمان شهدای گمنام پردیس نیایش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بنای یادبود

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد یادمان شهدای گمنام پردیس نیایش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه یادمان شهدای گمنام پردیس نیایش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران ندارد.