info
عکس ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید
category

ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید

ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و خیابان بهشتی، شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان تخصصی مادر و همچنین دبیرستان پسرانه حضرت امام حسین (ع)، شرکت بهساز سیستم یزد، کارواش 20 قائم، فروشگاه شیرآلات نگار (چینی کرد) و شرکت نرم افزاری ایرسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید یزد

ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله آبشاهی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بهشتی، شهید رجایی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ایران را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بنیاد شهید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ستاره کویر
  باهنر
 • ایستگاه اتوبوس اداره برق
  منتظر قائم، بین یغمایی و همت
 • ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی
  امام حسین، بلوار دانشجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید ندارد.
  neshan logo