info
عکس آموزشگاه زبان سفیر شعبه آیلتس
category

آموزشگاه زبان سفیر شعبه آیلتس محله تهرانپارس غربی، تهران

موسسه آموزش زبان خارجی

درباره‌ی آموزشگاه زبان سفیر شعبه آیلتس

آموزشگاه زبان سفیر شعبه آیلتس (موسسه آموزش زبان خارجی) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فرجام شرقی واقع شده است. این موسسه یکی از چهارده موسسه آموزش زبان خارجی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین مجموعه ورزشی نارسیس، طباخی کاج، فست فود آرتین، آشپزخانه ایرانی مزعفر و آموزشگاه رانندگی مریخ قرار گرفته است.
سایر موسسات آموزش زبان خارجی که در محدوده آموزشگاه زبان سفیر شعبه آیلتس واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه زبان کودکان پارت فلکه اول تهرانپارس
  بلوار خوشوقت، امیری طائمه (142)، بین کیخسروی 117 و میدان قمر بنی هاشم
 • آکادمی زبانهای خارجی
  بلوار خوشوقت، پروین، بعد از میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)
 • کانون زبان ایران شعبه تهرانپارس
  بزرگراه شهید سلیمانی، صد و بیست و یکم، بین 146 و 148
 • آموزشگاه زبان انگلیسی پارسی
  بلوار خوشوقت، رضایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سینا (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه زبان سفیر شعبه آیلتس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه زبان سفیر شعبه آیلتس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه زبان سفیر شعبه آیلتس ندارد.
  neshan logo