info
عکس بانک ملی
category

بانک ملی محله جهانگردی - پیرنیا، شیراز

درباره‌ی بانک ملی

بانک ملی (بانک) در محله جهانگردی - پیرنیا شیراز و بلوار مولوی، بشیر واقع شده است. این مکان یکی از هشت بانک در محله جهانگردی - پیرنیا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان و پلی کلینیک شهید رضایی و همچنین نمایندگی ایران خودرو تسلیم، نگین خودرو، پمپ بنزین، خودپرداز بانک گردشگری و نمایندگی مرکزی سایپا حریت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی شیراز

بانک ملی شیراز در شهر شیراز، محله جهانگردی - پیرنیا قرار گرفته است. بانک ملی شیراز از بانک‌های خوب محله جهانگردی - پیرنیا است. بانک ملی ایران، بانک تجارت و بانک صادرات ایران بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک ملی شیراز برویم؟

شما می‌توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این بانک، ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی است. برای رسیدن به بانک ملی شیراز شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس کاوه پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. به یاد داشته باشید اگر به بانک ملی شیراز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک ملی شیراز را ببینید. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • بانک ملی ایران
  بلوار ابونصر غربی، نصر غربی 19
 • بانک تجارت
  بلوار هفت تنان، بین هفت تنان 6 و 8
 • بانک صادرات ایران
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، لطفعلی خان 12، لطفعلی خان 12/1
 • بانک سپه
  بلوار ابونصر غربی، بین جهانگردی و نصر 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مزدک (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 03 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 03 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی ندارد.
  neshan logo