info
عکس پوشاک مدامیس
category

پوشاک مدامیس محله شهید بهشتی، تهران

فروشگاه لباس

درباره‌ی پوشاک مدامیس

پوشاک مدامیس (فروشگاه لباس) در محله شهید بهشتی ری و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده فروشگاه لباس در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ارین و بازار آرین و همچنین فروشگاه سیسمونی آقا بزرگ، ممفیس گالری، خانه و آشپزخانه ایران، فروشگاه لباس بارداری و شیردهی مامی پوش و فودکورت آرین قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک مدامیس تهران

برای رفتن به فروشگاه پوشاک مدامیس تهران باید به شهر تهران، محله شهید بهشتی و بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09129253631 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک مدامیس تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شهید بهشتی است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به پوشاک نوبل، پوشاک و مانتو السانا و پیکو گالری اشاره کرد.

چطور به فروشگاه پوشاک مدامیس تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک مدامیس تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پل آوینی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه پوشاک مدامیس تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه پوشاک مدامیس تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک مدامیس واقع شده‌اند:

 • پوشاک نوبل
  بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی
 • پوشاک و مانتو السانا
  بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی
 • پیکو گالری
  بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی
 • پوشاک یونیک
  بلوار شهید رجایی، بین شهدای ترانسفو و صاحب الزمان
 • پوشاک الیزه
  (5.0)
  دکتر کریمان، جاده دولت آباد، ولیعصر، بین بنفشه و گلها
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک مدامیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک مدامیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک مدامیس ندارد.
  neshan logo