info
عکس ایستگاه اتوبوس ایران تایر
category

ایستگاه اتوبوس ایران تایر محله شهرک پاسداران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایران تایر

ایستگاه اتوبوس ایران تایر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک پاسداران تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک پاسداران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یکشنبه بازار و همچنین شرکت ایران تایر، شرکت ایران تایر، کولراتومبیل ۲۰۰۰، شهر لوازم خانگی و ایستگاه اتوبوس ایران تایر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایران تایر تهران

در شهر تهران، محله شهرک پاسداران ، ایستگاه اتوبوس ایران تایر تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس لشگری می‌باشد. ایستگاه اتوبوس ایران تایر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ایران تایر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایران تایر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایران تایر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایران تایر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایران تایر ندارد.
neshan logo