عکس بستنی و آبمیوه جناب خان مشاهده در نقشه نشان
category

بستنی و آبمیوه جناب خان (محله دانشگاه تهران، تهران)

بستنی و آبمیوه فروشی
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، عروجی

موقعیت بستنی و آبمیوه جناب خان در محله دانشگاه تهران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


بستنی و آبمیوه جناب خان (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان عروجی واقع شده است. این مکان یکی از پنج آبمیوه و بستنی در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه طراحی و خرید طلایی و همچنین رستوران نصرت، کافه سکوی نه و سه چهارم، موسسه زبان های خارجی زبان نگار، هتل امید و پارکینگ طبقاتی مهرسان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، عروجی


سایر فروشگاه‌های که در محدوده بستنی و آبمیوه جناب خان واقع شده‌اند:

 • آبمیوه و بستنی انرژی پلاس
  (4.0)
  جمهوری اسلامی، بین یکم و کارگر
 • بستنی و آبمیوه هفت چشمه
  (4.2)
  دکتر فاطمی، بین باباطاهر و کارگر
 • بستنی آلما
  (3.5)
  آزادی، قائم مقام
 • آبمیوه ننه آقا
  (5.0)
  کارگر جنوبی، لبافی نژاد
 • کافه دانشگاه تهران
  (5.0)
  کارگر شمالی، فروزانفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kabirzadeh (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بستنی و آبمیوه جناب خان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  نوشیدنی شیرموز آب میوه هویج معجون فروشگاه فروشی آبمیوه بستنی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بستنی و آبمیوه جناب خان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بستنی و آبمیوه جناب خان تهران ندارد.
  neshan logo