info
عکس مزون نازینی
category

مزون نازینی محله امامزاده قاسم، تهران

مزون و فروشگاه لباس زنانه
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مزون نازینی

مزون نازینی (مزون و فروشگاه لباس زنانه) در محله امامزاده قاسم تهران و خیابان لاریجانی یک واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه لباس زنانه در محله امامزاده قاسم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام تهران بوکان(۱) و مجتمع تجاری البرز و همچنین درمانگاه شبانه روزی نیاوران، تکسین، تاکسی تلفنی تکسین، داروخانه درمانگاه نیاوران و آموزشگاه موسیقی ترنم قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مزون نازینی تهران

فروشگاه مزون نازینی تهران در محله امام زاده قاسم شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه مزون نازینی تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله امام زاده قاسم است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به مزون مودا، مزون سحر و مزون کتایون مقدم اشاره کرد.

چطور به فروشگاه مزون نازینی تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مزون نازینی تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سعیدیه قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه مزون نازینی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه مزون نازینی تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس زنانه که در محدوده مزون نازینی واقع شده‌اند:

 • مزون مودا
  باهنر، فرانی
 • مزون سحر
  باهنر، بین آهنگ و همایونفر
 • مزون کتایون مقدم
  (5.0)
  باهنر، شفیعی، الفت، شرافتی
 • مزون عسلی
  (3.0)
  باهنر، افشار، بین دوم و همایونفر
 • مزون سارا ضیا
  (3.0)
  باهنر، مقدسی، بین کاج و میری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Matinik (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 20 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مزون نازینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 20 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مزون نازینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مزون نازینی ندارد.
  neshan logo