info
عکس مرکز خرید پارس
category

مرکز خرید پارس محله نازی آباد، تهران

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید پارس

مرکز خرید پارس (بازار و مرکز خرید) در محله نازی آباد تهران و خیابان خدایاری واقع شده است. این مجتمع یکی از دوازده بازار و مرکز خرید در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین فست فود پاییز، بازار روز نازی آباد، فاطمیه زوارالزهراء (س)، آموزشگاه سفیر گفتمان و سید علی اشرف سیادتی قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید پارس واقع شده‌اند:

 • ثامن
  بزرگراه شهید تندگویان، خالقیپور، بین یارمحمدی و احمدی
 • گالری آوا
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین خدابنده و خزاعی پور
 • پاساژ زمرد
  بلوار شهید رجایی، بابایی، بین اوجانی و جعفری
 • پاساژ حاتمی
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، بابایی، رنجبر، بین قشقایی و لاله زار
 • مجتمع تجاری عقیل
  (4.0)
  بلوار شهید رجایی، بابایی، بین شهید اسماعیل زاده و ندیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Masood (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید پارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید پارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید پارس ندارد.
  neshan logo