info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه سیمین
category

ایستگاه اتوبوس سه راه سیمین محله باغ زیار، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه سیمین

ایستگاه اتوبوس سه راه سیمین (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ زیار اصفهان و خیابان سهروردی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله باغ زیار اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اسماعیلی و همچنین شرکت مهندسی کسرا، باتری سازی نوید، فست فود نیک شان، کافه رستوران ژوان و کباب بناب آذربایجان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه سیمین اصفهان

در شهر اصفهان، محله باغ زیار ، ایستگاه اتوبوس سه راه سیمین اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در سهروردی، بین فرهنگ و شهید ترکی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه سیمین اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سهند واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سه راه سیمین اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه سیمین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ناژوان
  حبیب الهی، بعد از میدان سهروردی
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان بعثت
  بزرگراه شهید میثمی
 • ایستگاه اتوبوس شمس تبریزی
  جانبازان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه سیمین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه سیمین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه سیمین ندارد.
  neshan logo