info
عکس داروخانه صداقت
category

داروخانه صداقت اصفهان

درباره‌ی داروخانه صداقت

داروخانه صداقت (داروخانه) در اصفهان و خیابان بزرگمهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ترنج و همچنین داروخانه شبانه روزی زکریا (دکتر برهانیان)، جوجه لیمو، مسکن سرا، رادیولوژی عاطفه میرزا باقریان و مجتمع آموزشی فن گستر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه صداقت اصفهان

داروخانه صداقت اصفهان در محله خواجو شهر اصفهان در قرار دارد. استان اصفهان، اصفهان، بزرگمهر، بین محسن غرضی و پرنیا آدرس دقیق این داروخانه است. شماره تلفن داروخانه صداقت اصفهان، +983132668619 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید.

طبق نظر کاربران، داروخانه صداقت اصفهان از داروخانه‌های خوب محله خواجو است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر ایمانه دهقانی (ابطالی)، داروخانه شبانه روزی دکتر عبدالهی و داروخانه دکتر رضایی هستند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه صداقت اصفهان برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه صداقت اصفهان، ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه صداقت اصفهان را ببینید. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه صداقت واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر ایمانه دهقانی (ابطالی)
  هشت بهشت غربی، تقاطع مجاهد
 • داروخانه شبانه روزی دکتر عبدالهی
  هشت بهشت شرقی، ابن سینا، علیرضا جان قربان
 • داروخانه دکتر رضایی
  هشت بهشت غربی
 • داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر
  شریف واقفی، بین خجسته و محمد لوح موسوی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط behnam (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 03 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه صداقت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 03 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه صداقت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه صداقت ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، بزرگمهر، بین محسن غرضی و پرنیا
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه صداقت

  شنبه 08:30 تا 22:00
  یک‌شنبه 08:30 تا 22:00
  دوشنبه 08:30 تا 22:00
  سه‌شنبه 08:30 تا 22:00
  چهارشنبه 08:30 تا 22:00
  پنج‌شنبه 08:30 تا 22:00
  جمعه 08:30 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo