info
عکس ایستگاه اتوبوس شهر و روستا
category

ایستگاه اتوبوس شهر و روستا اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهر و روستا

ایستگاه اتوبوس شهر و روستا (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ۲۲ بهمن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تحفه سرای یزد و همچنین گز مظفری - شعبه حمزه اصفهانی، کلینیک دامپزشکی مشتاق ، ایران ردیاب، گالری مبل بهار و آموزشگاه موسیقی تاج اصفهانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهر و روستا اصفهان

در شهر اصفهان، محله فرهنگیان ، ایستگاه اتوبوس شهر و روستا اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس 22 بهمن، بین توحید و جوادالائمه است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهر و روستا اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس بزرگمهر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهر و روستا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ غدیر
  علامه امینی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی
  هشت بهشت شرقی، بین صیاد شیرازی و دوازده بهمن
 • ایستگاه اتوبوس نورباران
  شریف واقفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهر و روستا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهر و روستا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهر و روستا ندارد.
  neshan logo