info
عکس ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت
category

ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت محله شهرک اندیشه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت

ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اندیشه یزد و بلوار انبیا شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اندیشه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مسکونی امین 2، ایستگاه اتوبوس برج دوقلو یاغوت، اورژانس 115پیش بیمارستانی امام حسین، گیم نت دوپامین و خشکشویی مدرن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت یزد

ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله شهرک اندیشه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده برج دوقلو باغوت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ 4
  بلوار شهید انتظاری، گلستان
 • ایستگاه اتوبوس بلوار الماس
  بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی، بین خیابان معرفت و وحی
 • ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد
  بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد
  بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت ندارد.
  neshan logo