info
عکس ایستگاه اتوبوس کیوان
category

ایستگاه اتوبوس کیوان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیوان

ایستگاه اتوبوس کیوان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کالای برق روشنک، فروشگاه رنگ حقیقت، چاپ و تبلیغات رنگین کمان، پوشاک خواجه و میوه فروشی درویشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیوان اصفهان

در شهر اصفهان، محله کساره ، ایستگاه اتوبوس کیوان اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ردانی پور، بهار، بین مهتاب و مهدی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کیوان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی سوار سپاهان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کیوان اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داروخانه شریف
  رباط، مطهر (56)
 • ایستگاه اتوبوس استاد شهریار
  بزرگراه شهید ردانی پور، قائم
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله صادقی
  آیت الله صادقی، رسول جبارزارع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیوان ندارد.
  neshan logo