category شرکت پیام همشهری - دفتر قبول آگهی قنات کوثر (محله قنات کوثر - شهرک امید، تهران)

شرکت خصوصی
3.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، مطهری، دوم مرکزی

موقعیت شرکت پیام همشهری - دفتر قبول آگهی قنات کوثر در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شرکت پیام همشهری - دفتر قبول آگهی قنات کوثر (شرکت خصوصی) در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران و خیابان دوم مرکزی واقع شده است. این شرکت یکی از سه شرکت خصوصی در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود حس خوب، داروخانه شبانه روزی ژابیز، قنادی نهال، نمایندگی مدیران خودرو و کافه عربی لیالی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، مطهری، دوم مرکزی

تلفن تماس: 02177737170

وب‌سایت رسمی: rahnama.com


سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت پیام همشهری - دفتر قبول آگهی قنات کوثر واقع شده‌اند:

 • شرکت تاکسیرانی باغ آسمون
  (3.0)
  بزرگراه شهید زین الدین، بین صاحب الزمان و احمدی
 • شرکت سایپا
  (3.0)
  بزرگراه شهید زین الدین، مطهری، بین ششم و حسینی
 • شرکت قائم طب نفیس
  بزرگراه شهید زین الدین، حسینی (شکوفه)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 26 بهمن ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت پیام همشهری - دفتر قبول آگهی قنات کوثر تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 بهمن ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت پیام همشهری - دفتر قبول آگهی قنات کوثر تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت پیام همشهری - دفتر قبول آگهی قنات کوثر تهران ندارد.