info
عکس ایستگاه اتوبوس توانبخشی نیکان
category

ایستگاه اتوبوس توانبخشی نیکان محله گلستان شمالی، شیراز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس توانبخشی نیکان

ایستگاه اتوبوس توانبخشی نیکان (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان شمالی شیراز و خیابان شهدای نیروی انتظامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله گلستان شمالی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار فرش و مبلمان ایرانیان و همچنین شرکت ایران مدار، کارواش ایرانیان، بازار فرش ایرانیان و کارخانه تولیدی زغال گلستان شیراز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس توانبخشی نیکان شیراز

ایستگاه اتوبوس توانبخشی نیکان شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله گلستان شمالی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مساوات، شهدای نیروی انتظامی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس توانبخشی نیکان شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس توانبخشی نیکان شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده توانبخشی نیکان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس توانبخشی نیکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس توانبخشی نیکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس توانبخشی نیکان ندارد.
neshan logo