info
عکس ایستگاه اتوبوس آیینه خانه
category

ایستگاه اتوبوس آیینه خانه محله باغ نگار، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آیینه خانه

ایستگاه اتوبوس آیینه خانه (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ نگار اصفهان و خیابان آیینه خانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله باغ نگار اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سپاهان، زاینده رود و بازار هوشمند کیمیا و همچنین داروخانه هلال احمر استان اصفهان، تین دونات، اپل استور پالس، شیرینی شکرچیان و جمعیت هلال احمر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیینه خانه اصفهان

در شهر اصفهان، محله باغ نگار ، ایستگاه اتوبوس آیینه خانه اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس آیینه خانه، بین پارک و سیزدهم است. ایستگاه اتوبوس آیینه خانه اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آیینه خانه اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آیینه خانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد کازرونی
  میر فندرسکی غربی، تقاطع اله وردی خان
 • ایستگاه اتوبوس خیابان عافیت
  چهارباغ خواجو، بین عافیت و جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آیینه خانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آیینه خانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آیینه خانه ندارد.
  neshan logo