info
عکس ایستگاه اتوبوس ژاندارمری
category

ایستگاه اتوبوس ژاندارمری محله امام شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ژاندارمری

ایستگاه اتوبوس ژاندارمری (ایستگاه اتوبوس) در محله امام شهر یزد و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله امام شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین جادویی فسقلی ها و لوازم کوهنوردی و شکار کوهستان و همچنین آکواریوم مالاوی، کباب رجبی، عطر شاهین دفتر مرکزی، کله پاچه دهکده و سیسمونی رویال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ژاندارمری یزد

در شهر یزد، محله امام شهر ، ایستگاه اتوبوس ژاندارمری یزد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید عابدی، 17 شهریور، بین 20 و آیت الله سید محمد باقر صدر بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ژاندارمری یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ژاندارمری یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ژاندارمری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  پاکنژاد، 17 شهریور، بین انتظاری و ارغوان
 • ایستگاه اتوبوس خیابان صیاد
  بلوار کارگر جنوبی، بلوار شیخ صدوق، بین حسین اسماعیلی و شهید صدوق 27
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین فلاح نژاد و امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس کلنیک فاطمه الزهرا
  بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 23 و 25
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ژاندارمری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ژاندارمری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ژاندارمری ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار شهید عابدی، 17 شهریور، بین 20 و آیت الله سید محمد باقر صدر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo