info
عکس دانشکده مدیریت و حسابداری
category

دانشکده مدیریت و حسابداری تهران

دانشکده

درباره‌ی دانشکده مدیریت و حسابداری

دانشکده مدیریت و حسابداری (دانشکده) در تهران و خیابان دهکده المپیک، ورزش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه دانشگاه علامه طباطبائی و مرکز خرید گلستان و همچنین دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی، کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه علامه طباطبائی، امداد خودرو تهران، مسجد امام علی و گلزار شهدای دانشگاه علامه طباطبائی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از دانشکده‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد دانشکده مدیریت و حسابداری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    فرهنگ
    جمعه 10 آذر ماه 1402

    یادش بخیر.سال ۷۳ تا ۷۸ در خیابان توانیر بود .اساتید آقای الوانی و کزازی وابراهیمی بودند.


سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشکده مدیریت و حسابداری واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط باربد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 24 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده مدیریت و حسابداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 24 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده مدیریت و حسابداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده مدیریت و حسابداری ندارد.
neshan logo