info
عکس دانشگاه علامه طباطبائی، دانشکده مدیریت و حسابداری
category

دانشگاه علامه طباطبائی، دانشکده مدیریت و حسابداری تهران

درباره‌ی دانشگاه علامه طباطبائی، دانشکده مدیریت و حسابداری

دانشگاه علامه طباطبائی، دانشکده مدیریت و حسابداری (دانشکده) در تهران و خیابان دهکده المپیک، ورزش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه دانشگاه علامه طباطبائی و مرکز خرید گلستان و همچنین خودرو بر 1، دانشکده مدیریت و حسابداری، کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه علامه طباطبائی، امداد خودرو تهران و کافه و فست فود هوم قرار گرفته است.
سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشگاه علامه طباطبائی، دانشکده مدیریت و حسابداری واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hamed m (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشگاه علامه طباطبائی، دانشکده مدیریت و حسابداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دانشگاه علامه طباطبائی، دانشکده مدیریت و حسابداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشگاه علامه طباطبائی، دانشکده مدیریت و حسابداری ندارد.
neshan logo