info
عکس آژانس شبانه روزی
category

آژانس شبانه روزی محله امام خمینی، مشهد

درباره‌ی آژانس شبانه روزی

آژانس شبانه روزی (تاکسی تلفنی) در محله امام خمینی مشهد و خیابان ثامن الائمه 18 واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله امام خمینی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان ثامن الائمه و همچنین مجتمع آموزشی رفاهی امام سجاد ناجا، فروشگاه اتکا شعبه شهید حامدی، زورخانه امیرکبیر، مرکز آموزش امام رضا (ع) و مسجد 14 معصوم قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس شبانه روزی واقع شده‌اند:

 • آژانس شبانه روزی انتخاب
  بلوار امام خمینی، امام خمینی 74، فکه، بین فکه 15 و 17
 • آژانس هما
  بلوار ملک الشعرا بهار، بلوار شهیدان عامل، ارشادالرضا، بین ارشادالرضا 10 و ارشادالرضا 12
 • آژانس شبانه روزی هما سیر
  بلوار ملک الشعرا بهار، ملک الشعرا بهار 15
 • آژانس برزگر
  بلوار امام خمینی، امام خمینی 49، ثامن الائمه 6، بین امام خمینی 49/3 و 57/1
 • آژانس کیان سیر
  (3.0)
  بلوار ملک الشعرا بهار، سپه، سپه 3، دیدگاه لشکر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صمد ملائکه (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 22 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس شبانه روزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس شبانه روزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس شبانه روزی ندارد.
  neshan logo