info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان مسکن
category

ایستگاه اتوبوس میدان مسکن محله مهدی آباد، یزد

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان مسکن

ایستگاه اتوبوس میدان مسکن (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ذغال ذوالفقاری و همچنین پیتزا جهان، مسجد زینبیه، خیاط آریا، قهوه ایتالیا و خشکشویی الماس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان مسکن یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان مسکن یزد، شهر یزد، محله محله نیایش است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی، بین سمیه و سلمان فارسی 5 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان مسکن یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس یزد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان مسکن یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان مسکن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک بزرگ شهر
  بلوار مدرس، بین سنتو و خاتم
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم
  سلمان فارسی، بین 26 و آیین
 • ایستگاه اتوبوس کهریز
  بلوار مدرس، سنتو
 • ایستگاه اتوبوس هفده شهریور
  خیابان چمران، بین میدان خاتمی و سلسبیل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان مسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان مسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان مسکن ندارد.
  neshan logo