info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج
category

ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج محله شهید عابدی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج

ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید عابدی یزد و خیابان شهید خلیل حسن بیگی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهید عابدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید امیر و همچنین کباب باباصفر، فروشگاه مبل ستاره، فروشگاه عماد، پیمانکاری ساختمان معمار و برق اتومبیل مسعود شیخ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج یزد، شهر یزد، محله شهید عابدی است. این ایستگاه اتوبوس در شهید خلیل حسن بیگی، بین 10 متری محمدی و نبوت 25 واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد ثامن الحجج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان صنعت
  آزادگان، بین 24 آزادگان و 22 آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس بلوار امام
  بلوار ولیعصر، 17 شهریور، یکم
 • ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور
  آزادگان، 17 شهریور، بین 33 آزادگان و دستغیب
 • ایستگاه اتوبوس بانک رسالت
  آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج ندارد.
  neshan logo