info
عکس کابینت یاکاموز
category

کابینت یاکاموز محله بازار، تبریز

فروشگاه مبلمان
3.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کابینت یاکاموز

کابینت یاکاموز (فروشگاه مبلمان) در محله بازار تبریز و خیابان سنجران-محمودزاده واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تاریخی امیرفاطمی و بازارچه دوه چی و همچنین استانبول قاپیسی، مسجد ایریلی لیر، شیلنگ و‌شیرآلات کوه کمری، کالای چوب گوهری (میدان کاه) و صنعت چوب بصیری قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کابینت یاکاموز تبریز

آدرس فروشگاه کابینت یاکاموز تبریز، شهر تبریز، محله بازار و است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (09149027884) تماس بگیرید. فروشگاه کابینت یاکاموز تبریز یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند شعبه دوم مبل راموز، پوزبانک ایران و کابینت وپارکت کاظمی قرار دارند.

چطور به فروشگاه کابینت یاکاموز تبریز برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کابینت یاکاموز تبریز مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کبریت سازی قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر به فروشگاه کابینت یاکاموز تبریز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه کابینت یاکاموز تبریز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده کابینت یاکاموز واقع شده‌اند:

 • شعبه دوم مبل راموز
  (5.0)
  منجم کورپوسو، ستارخان1، شش متری اول
 • پوزبانک ایران
  (5.0)
  شمس تبریزی، بین ستارخان و امیرخیز
 • کابینت وپارکت کاظمی
  (5.0)
  بزرگراه چایکنار - آزادگان، خبرنگار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید محمد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کابینت یاکاموز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کابینت یاکاموز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کابینت یاکاموز ندارد.
  neshan logo