info
عکس ایستگاه اتوبوس نارنج
category

ایستگاه اتوبوس نارنج محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نارنج

ایستگاه اتوبوس نارنج (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان ابوریحان بیرونی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه بزرگ شهدای محراب، دفتر پیشخوان دولت کد 1011، سوپر مارکت شبانه‌روزی سالار، سالن ورزشی حضرت رقیه و مخابرات آزادشهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نارنج یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس نارنج یزد، شهر یزد، محله آزاد شهر است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار واعظ، ابوریحان بیرونی، بین محمدرضا حیدری پور و 16 متری بنفشه بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نارنج یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی علی محمد واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نارنج یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نارنج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان
  بلوار واعظ، بین ششم و فلکه چهارم آزادشهر
 • ایستگاه اتوبوس توتیا
  شهید دهقان، موسی بن جعفر
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان
  بلوار واعظ، ولایت
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین
  شهید دهقان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نارنج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نارنج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نارنج ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار واعظ، ابوریحان بیرونی، بین محمدرضا حیدری پور و 16 متری بنفشه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo