عکس ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان (محله صفائیه، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، بین بوستان و مجدالعلما

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان در محله صفائیه یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و بلوار دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خورشید و همچنین رستوران ایتالیایی دراگون، شیرینی حاج خلیفه علی رهبر، آژانس هواپیمایی و گردشگری بام پرواز یزد، کافه سالادور و فروشگاه آنلاین کاشی و سرامیک سرام پخش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان است که در محله صفائیه بلوار دانشگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلواردانشگاه، بین بوستان و مجدالعلما قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، بین بوستان و مجدالعلما


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک پهلوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه
  خیابان تیمسار فلاحی، شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی
  پرفسور حسابی، بعد از خیابان استاد احمد آرام
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بلوار پروفسور حسابی، بعد از بلوار فلسطین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان ندارد.
  neshan logo