info
عکس ایستگاه اتوبوس فاز دوم سرزمین طوبی
category

ایستگاه اتوبوس فاز دوم سرزمین طوبی محله صدا و سیما، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فاز دوم سرزمین طوبی

ایستگاه اتوبوس فاز دوم سرزمین طوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله صدا و سیما یزد و بلوار جعفرزاده واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله صدا و سیما یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد حضرت زینب و ایستگاه اتوبوس فاز دوم سرزمین طوبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فاز دوم سرزمین طوبی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس فاز دوم سرزمین طوبی یزد است که در محله شهرک طوبی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جعفرزاده قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فاز دوم سرزمین طوبی یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فاز دوم سرزمین طوبی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فاز دوم سرزمین طوبی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فاز دوم سرزمین طوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فاز دوم سرزمین طوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فاز دوم سرزمین طوبی ندارد.
neshan logo