info
عکس دبستان دخترانه موسی بن جعفر
category

دبستان دخترانه موسی بن جعفر محله فاطمیه، اراک

مدرسه
4.0
3 رای

درباره‌ی دبستان دخترانه موسی بن جعفر

دبستان دخترانه موسی بن جعفر (مدرسه) در محله فاطمیه اراک و بلوار ورزش، بیست متری عفاف، فضیلت 3 واقع شده است. این مکان یکی از دو مدرسه در محله فاطمیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین فروشگاه رفیعی، باتری سازی شهرجردی، لوازم یدکی شهرجردی، لحاف دوزی حیدری و فروشگاه ایگرشاپ قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبستان دخترانه موسی بن جعفر واقع شده‌اند:

 • دبیرستان دخترانه تقی نژاد
  اعتماد، اعتماد 5، بلوار قدس، میدان حافظ
 • پیش دبستانی ستارگان اطهر
  بزرگراه امام علی، الهیه، امیر 2
 • مدرسه استثنایی امام علی (ع)
  بزرگراه امام علی، الهیه، امیر 2، رشادت
 • دبیرستان برکت امام صادق
 • دبیرستان دخترانه حضرت الزهرا
  جوانه، جوانه 6
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهرداد عظیمی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان دخترانه موسی بن جعفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان دخترانه موسی بن جعفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان دخترانه موسی بن جعفر ندارد.
  neshan logo