info
عکس ایستگاه اتوبوس فلسطین
category

ایستگاه اتوبوس فلسطین محله شهرک دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلسطین

ایستگاه اتوبوس فلسطین (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه مون، گیم نت، بستنی کوروش، پیتزا ممتاز و داروخانه طاهری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلسطین یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس فلسطین یزد است که در محله شهرک دانشگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پروفسور حسابی، بلوار فلسطین قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلسطین یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فلسطین یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلسطین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  بلوار فلسطین، بین میدان امام موسی صدر و نگارستان 2
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
  خیابان پژوهش، بعد از میدان کتاب
 • ایستگاه اتوبوس پارک پرستار
  بلوار امیر کبیر، خیابان گلستان، بین چهل و سوم و خیابان منتظر فرج
 • ایستگاه اتوبوس امیرکبیر
  بلوار امیر کبیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلسطین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلسطین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلسطین ندارد.
  neshan logo