عکس دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه
مشاهده در نقشه نشان
category

دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه (محله دیباجی - فرمانیه، تهران)

شرکت تبلیغاتی
3.3
7 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری

موقعیت دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه در محله دیباجی - فرمانیه تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه (شرکت تبلیغاتی) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان (22 بهمن)، موزه نقشه تهران و برج اقدسیه و همچنین رستوران اقدسیه، باشگاه تشریفات اقدسیه، فست فود هایدا، کافه قنادی درباری و ایستگاه مترو اقدسیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شرکت به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری

تلفن تماس: 02122298261

وب‌سایت رسمی: rahnama.com

ساعت کاری دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه

  • شنبه08:30 - 18:00
  • یک‌شنبه08:30 - 18:00
  • دوشنبه08:30 - 18:00
  • سه‌شنبه08:30 - 18:00
  • چهارشنبه08:30 - 18:00
  • پنج‌شنبه08:30 - 15:00
  • جمعهتعطیل است

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Jeffery (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

تبلیغات تبلیغاتی

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه ندارد.
neshan logo