info
عکس دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه
category

دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه محله دیباجی - فرمانیه، تهران

شرکت تبلیغاتی
3.3
6 رای

درباره‌ی دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه

دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه (شرکت تبلیغاتی) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان (22 بهمن)، موزه نقشه تهران و برج اقدسیه و همچنین رستوران اقدسیه، باشگاه تشریفات اقدسیه، فست فود هایدا، کافه قنادی درباری و دفتر پیشخوان اقدسیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شرکت به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Jeffery (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری دفتر قبول آگهی همشهری شعبه اقدسیه

شنبه 08:30 تا 18:00
یک‌شنبه 08:30 تا 18:00
دوشنبه 08:30 تا 18:00
سه‌شنبه 08:30 تا 18:00
چهارشنبه 08:30 تا 18:00
پنج‌شنبه 08:30 تا 15:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo