info
عکس موبایل معین
category

موبایل معین محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

فروشگاه و خدمات موبایل

درباره‌ی موبایل معین

موبایل معین (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و خیابان مسجد امیرالمومنین واقع شده است. این مکان یکی از دو فروشگاه و خدمات موبایل در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آجیلی و نیکا یدک و همچنین پارکینگ عمومی، خدمات فنی شروین، علیرضا محقق، هایپر سرو و عینک جام جم قرار گرفته است.

درباره فروشگاه موبایل معین حمیدیا

فروشگاه موبایل معین حمیدیا در شهر حمیدیا، محله پاسداران و قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (09135361039) تماس بگیرید. فروشگاه موبایل معین حمیدیا یکی از فروشگاه‌های خوب محله پاسداران به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، موبایل رگال پلاس ، تعمیرات موبایل سورنا و تعمیرات موبایل دشتی هستند.

چطور به فروشگاه موبایل معین حمیدیا برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل معین حمیدیا را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل معین حمیدیا رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه موبایل معین حمیدیا دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل معین واقع شده‌اند:

 • موبایل رگال پلاس
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 64 و 66
 • تعمیرات موبایل سورنا
  بلوار شهید دشتی، دشتی 62، خیابان شهید احمد دشتی، امام حسن
 • تعمیرات موبایل دشتی
  بلوار شهید دشتی، دشتی 93
 • موبایل افتاب
  (5.0)
  بلوار پاسداران، خیابان محراب
 • گروه موبایل خط روی خط
  (5.0)
  بلوار پاسداران، پاسداران 30
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احمد دهقان (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل معین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل معین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل معین ندارد.
  neshan logo