info
عکس فرهنگسرای گلستانه
category

فرهنگسرای گلستانه اصفهان

درباره‌ی فرهنگسرای گلستانه

فرهنگسرای گلستانه (مرکز فرهنگی) در اصفهان و خیابان شاهد (8) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بهار و همچنین هیئت حسین جان (ع)، برج کبوتر، کافی نت گلستانه، مسجد امام حسین و ایستگاه اتوبوس میدان بوعلی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز فرهنگی خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد فرهنگسرای گلستانه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  جواد
  سه شنبه 11 آبان ماه 1400

  این فرهنگسرا درزمین بسیاربزرگی بناشده که طراحی ومعماری موفق آن فضای بسیار مفید وزیبا وبانشاطی رادرمقابل چشمان بیننده به نمایش گذاشته است.این مکان دارای زیرزمین،همکف،طبقه اول وطبقه دوم میباشدوهرطبقه شامل چنداتاق ویک سالن میباشدکه برای امورمختلف مشخص ونامگزاری شده اند. رفت وآمد برای عموم مردم بسیار آسان وراحت میباشد.برای معلولین عزیز هم مسیر مخصوص ویلچر وجودداردکه باداشتن آسانسوردسترسی آنهارا به تمام قسمتهای ساختمان سهل وراحت میکند. فضای استراحت ومحیط سرباز که در وسط سازه به شکل پارکی کوچک باگلهای زیباومختلف خودنمایی میکند جذابیت خاصی به این مجموعه داده است.ازنظر امنیت خودساختمان ومراجعین ازجمله سیستم اطفاء حریق وشلنگهای آتشنشانی و...پیش بینی وتعبیه شده است. نهایتا درکل مجموعه فرهنگی قابل قبول ومفید وانشاالله تأثیرگذاری را شهرداری منطقه ۸اصفهان برپانموده که درخدمت همشهریان گرامی قرارگیرد.

  3

سایر مراکز فرهنگی که در محدوده فرهنگسرای گلستانه واقع شده‌اند:

 • فرهنگ سرای گلستانه
  مظاهر مزروعی، شاهد (8)
 • فرهنگسرای آیت الله اهتمام
  (5.0)
  شهدای لمجیر، بین بعثت و لیمجیه
 • فرهنگ سرای قدس
  (4.0)
  بزرگراه امام خمینی، شهرک قدس
 • هیئت حسین جان (ع)
  (4.0)
  شهدای مارچین، بین 12 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جواد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 08 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فرهنگسرای گلستانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 08 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فرهنگسرای گلستانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فرهنگسرای گلستانه ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، مظاهر مزروعی، شاهد (8)
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فرهنگسرای گلستانه

  شنبه 08:30 تا 14:30
  یک‌شنبه 08:30 تا 14:30
  دوشنبه 08:30 تا 14:30
  سه‌شنبه 08:30 تا 14:30
  چهارشنبه 08:30 تا 14:30
  پنج‌شنبه 08:30 تا 14:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo