عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه (محله امیر دژبان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مظفر، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه در محله امیر دژبان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر دژبان تهران و خیابان بوستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله امیر دژبان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع پیامبر اعظم (ص)، نانوایی سنگک، داروخانه دکتر هادی اسماعیلی، دبیرستان پسرانه شهید باقری و دوربین مداربسته داهوا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه

ایستگاه اتوبوس مدرسه را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک شهید باقری خیابان بوستان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس مظفر، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی باران واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مظفر، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میعاد
  میعاد، بعد از میرکمالی
 • ایستگاه اتوبوس طبیعت
  جوزانی، بعد از طبیعت
 • ایستگاه اتوبوس دریاچه
  میعاد، نرسیده به میدان دریاچه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ندارد.
  neshan logo