info
عکس الکتریکی لویمی
category

الکتریکی لویمی محله کیان آباد، اهواز

فروشگاه کالای برق
4.2
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی الکتریکی لویمی

الکتریکی لویمی (فروشگاه کالای برق) در محله کیان آباد اهواز و خیابان سبحان واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه کالای برق در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین فروشگاه زردکوه، سرزمین مای بیبی، داروخانه حافظ، سوپر گوشت و مرغ رضا حمادی و مسجد امام خمینی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های کالای برق خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های کالای برق که در محدوده الکتریکی لویمی واقع شده‌اند:

 • کالای برق شجاعی
  اروند، بین بیست و هفتم و بیست و هشتم
 • کالای برق لطیفی
  اروند، بین نوزدهم و بیستم
 • الکتریکی لطیفی
  (4.3)
  اروند، لطفی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nahal.poorali22 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی الکتریکی لویمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد الکتریکی لویمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه الکتریکی لویمی ندارد.
  neshan logo