info
عکس آجیل و خشکبار کیان
category

آجیل و خشکبار کیان اصفهان

فروشگاه آجیل و خشکبار
4.0
4 رای

درباره‌ی آجیل و خشکبار کیان

آجیل و خشکبار کیان (فروشگاه آجیل و خشکبار) در اصفهان و خیابان خواجه عمید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین رستوران دادا، ایستگاه اتوبوس میدان خواجه عمید، نانوایی سنگکی، میدان شهدای نیروی دریایی و تنظیم موتور امینی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آجیل و خشکبار کیان اصفهان

برای رفتن به فروشگاه آجیل و خشکبار کیان اصفهان باید به شهر اصفهان، محله خواجه عمید و بروید. شماره تلفن این فروشگاه +989133073587 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه آجیل و خشکبار کیان اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله خواجه عمید به حساب می‌آید. برنج و چای و خشکبار برنجیان، آجیل و خشکبار ایده آل و آجیل و خشکبار گرامی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه آجیل و خشکبار کیان اصفهان برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آجیل و خشکبار کیان اصفهان از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه آجیل و خشکبار کیان اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه آجیل و خشکبار کیان اصفهان دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های آجیل و خشکبار که در محدوده آجیل و خشکبار کیان واقع شده‌اند:

 • برنج و چای و خشکبار برنجیان
  خواجه عمید، شهاب، تالار، بین شهیدان مهدی و حجت الله ملکوتی و شهید چیتی
 • آجیل و خشکبار ایده آل
  (5.0)
  جی غربی، بین تالار و دکتر چمران
 • آجیل و خشکبار گرامی
  (4.0)
  خواجه عمید، عرفان
 • تخمه داغ آفتاب
  (5.0)
  خواجه عمید، قدس شرقی
 • آجیل و خشکبار صفایی
  (3.4)
  پروین اعتصامی، صباحی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایرانی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 25 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آجیل و خشکبار کیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 25 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آجیل و خشکبار کیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آجیل و خشکبار کیان ندارد.
  neshan logo