info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان معلم
category

ایستگاه اتوبوس میدان معلم محله زیتون، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان معلم

ایستگاه اتوبوس میدان معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون یزد و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله زیتون یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شبکه هزاره و همچنین نان فانتزی خوشه طلایی، مهمانسرای یاس (نیروی انتظامی)، لوازم یدکی پارسا فر، برق اتومبیل بفرویی و بانک سپه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان معلم یزد

در شهر یزد، محله زیتون ، ایستگاه اتوبوس میدان معلم یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاکنژاد، 17 شهریور، بین ابوذر 43 و بن بست چهل و پنج می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان معلم یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان معلم یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هزار درخت و بلوار محمد پاکنژاد
 • ایستگاه اتوبوس باباطاهر
  بلوار رضا پاکنژاد، بین بیست و دو متری دانش و یزدباف
 • ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه
  بلوار شهید مطهری، بلوار 22 بهمن، بین 22 بهمن 17 و 22 بهمن 19
 • ایستگاه اتوبوس ؤاندارمری
  بلوار شهید عابدی، 17 شهریور، بین ژاندارمری 23 و دنا
 • ایستگاه اتوبوس ژاندارمری
  بلوار شهید عابدی، 17 شهریور، بین 20 و آیت الله سید محمد باقر صدر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان معلم ندارد.
  neshan logo