info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان هنر
category

ایستگاه اتوبوس میدان هنر محله شهرک مخابرات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان هنر

ایستگاه اتوبوس میدان هنر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مخابرات تهران و خیابان ذبیحی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مخابرات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آدرنالین پارک GMAX، بام سعادت آباد و مرکز خرید دیدار و همچنین آموزشگاه موسیقی ترنم ساز، شرکت پترو ساز گل مریم، خشکشویی پویش، سوپر مارکت آراز دریانی و سوپر گوشت زرین آرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هنر تهران

در شهر تهران، محله شهرک مخابرات ، ایستگاه اتوبوس میدان هنر تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یادگار امام، جوریکی، ذبیحی، بین شهریار و میدان هنر واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان هنر تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بوعلی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان هنر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان هنر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، نرسیده به فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس الموت
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، بین الموت و الوند
 • ایستگاه اتوبوس ماهان
  بلوار شاهنامه، بین نهم و سیزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان هنر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان هنر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان هنر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، جوریکی، ذبیحی، بین شهریار و میدان هنر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo