info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر
category

ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر محله آزادگان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر

ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادگان یزد و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله آزادگان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهر آی تی و همچنین نانوایی بربری، پارس خزر، نمایشگاه اتومبیل صمصامی، لوازم یدکی دوستان و پخش قهوه معین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر یزد

در شهر یزد، محله آزادگان ، ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادگان، بین 15 آزادگان و 17 آزادگان می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه آزادشهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امیرکبیر
  بلوار واعظ، بین 42 و 40
 • ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر
  شهید جوکار، عباس پارسائیان
 • ایستگاه اتوبوس میدان همافر
  همافر، ایمان
 • ایستگاه اتوبوس محمد رسول الله
  آزادگان، نرسیده به میدان صنعت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر ندارد.
  neshan logo