info
عکس ایستگاه اتوبوس قوه قضاییه
category

ایستگاه اتوبوس قوه قضاییه یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قوه قضاییه

ایستگاه اتوبوس قوه قضاییه (ایستگاه اتوبوس) در یزد و بلوار صحرا، بلوار آیت الله مدرس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مدرسه علمیه مدینه العلم کاظمیه یزد، جایگاه گاز CNG مدرس، دادگستری کل یزد، قهوه خانه آغاجان و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قوه قضاییه یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس قوه قضاییه یزد، شهر یزد، محله محله اکرمیه است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار صحرا، بلوار آیت الله مدرس بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس قوه قضاییه یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس قوه قضاییه یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قوه قضاییه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج
  بلوار خلیج فارس، بلوار شهیدان گلدانساز
 • ایستگاه اتوبوس شهید کشوری
  بلوار آیت الله مدرس، خیابان امام خمینی، بین کوچه فردوس و کوچه ایثار
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت
  بهشت، تقاطع مرحوم داوود انتظاری
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض
  بلوار آیت الله مدرس، نرسیده به محمدعلی رضاپور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قوه قضاییه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قوه قضاییه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قوه قضاییه ندارد.
  neshan logo