info
عکس آرایشی و بهداشتی آنژه
category

آرایشی و بهداشتی آنژه (اصفهان)

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آرایشی و بهداشتی آنژه

آرایشی و بهداشتی آنژه (فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی) در اصفهان و خیابان خواجه عمید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین رستوران دادا، نمایندگی خدمات مجاز سامسونگ سام سرویس زمانی، دبیرستان دخترانه شاهد۴۴، ظروف یکبار مصرف یاس و لبنیات فروشی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آرایشی و بهداشتی آنژه اصفهان

فروشگاه آرایشی و بهداشتی آنژه اصفهان در شهر اصفهان، محله خواجه عمید و قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (09132688112) تماس بگیرید. فروشگاه آرایشی و بهداشتی آنژه اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله خواجه عمید است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به آرایشی بهداشتی محیا، لوازم آرایشی و بهداشتی بانو و آرایشی شرلی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه آرایشی و بهداشتی آنژه اصفهان برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آرایشی و بهداشتی آنژه اصفهان از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس قوامين قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه آرایشی و بهداشتی آنژه اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه آرایشی و بهداشتی آنژه اصفهان را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم آرایشی که در محدوده آرایشی و بهداشتی آنژه واقع شده‌اند:

 • آرایشی بهداشتی محیا
  پروین اعتصامی، آتش صنعت، سپیده کاشانی، بین نسیم و معمارزاده
 • لوازم آرایشی و بهداشتی بانو
  پروین اعتصامی، دشتستان
 • آرایشی شرلی
  پروین اعتصامی، میرزا نصیر، سپیده کاشانی، بین شهید محسن صغیرا 19 و اقاجانی
 • محصولات بهداشتی لیا
  شهروند، بین آزادگان و شادی 4
 • فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
  خواجه عمید، ویلا، تالار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shey__b (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشی و بهداشتی آنژه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشی و بهداشتی آنژه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشی و بهداشتی آنژه ندارد.
  neshan logo