info
عکس ایستگاه اتوبوس آبرسانی
category

ایستگاه اتوبوس آبرسانی محله محله زیبا، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آبرسانی

ایستگاه اتوبوس آبرسانی (ایستگاه اتوبوس) در محله محله زیبا یزد و بلوار دهه فجر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله محله زیبا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی الماس سیستم، نمایشگاه اتومبیل مجتبی، خانه شیرینی (حاج خلیفه احمدی) شعبه مرکزی، مسجد ولي عصر و پیش دبستانی و دبستان پسرانه غیر دولتی البرز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آبرسانی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس آبرسانی یزد است که در محله محله زیبا قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار دهه فجر، بین مطلوبیان و مسجد ولی عصر بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آبرسانی یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آبرسانی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آبرسانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کمیته امداد
  امام مهدی، بین مهدی 34 و 36
 • ایستگاه اتوبوس بهاران
  بلوار مدرس، فروردین
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه قمر بنی هاشم
  بنافتی زاده، بین برهان پور و بنافتی زاده 24
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی
  سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 15 و 20
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آبرسانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آبرسانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آبرسانی ندارد.
  neshan logo