info
عکس خشکبار شرکا
category

خشکبار شرکا محله بازار تهران، تهران

فروشگاه آجیل و خشکبار

درباره‌ی خشکبار شرکا

خشکبار شرکا (فروشگاه آجیل و خشکبار) در محله بازار تهران تهران و خیابان بازار غریبیان واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و یک فروشگاه آجیل و خشکبار در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شهید دکتر چمران و بازار بزرگ تهران و همچنین مسجد جامع بازار تهران، رستوران مرشد، بازار تحریر، پارسا پاکت و آجیل و خشکبار بیاضیان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه خشکبار شرکا تهران

فروشگاه خشکبار شرکا تهران در شهر تهران، محله بازار تهران و قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02155630917) تماس بگیرید. فروشگاه خشکبار شرکا تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار تهران به شمار آورد. خشکبار مهرداد احمدی، خشکبار حاج احمد آجیلی و خشکبار نمونه فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه خشکبار شرکا تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه خشکبار شرکا تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیام قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو خیام که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه خشکبار شرکا تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه خشکبار شرکا تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه می‌توانید عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده کنید. اگر از فروشگاه خشکبار شرکا تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های آجیل و خشکبار که در محدوده خشکبار شرکا واقع شده‌اند:

 • خشکبار مهرداد احمدی
  ری، برادران حاتمی، بین کریمی و محقق
 • خشکبار حاج احمد آجیلی
  صاحب جمع، بین خط ویژه و مهدویه
 • خشکبار نمونه
  صاحب جمع، پاساژ نو
 • آجیل و خشکبار اسلامی
  خیام، 15 خرداد، بین زرتشتیها و بازار کفاشها
 • سرای میرزا اسماعیل
  مصطفی خمینی، سید اسماعیل دوم، سید اسماعیل، چهل تن، بین برادران نیری و بازار غریبیان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط vira company (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خشکبار شرکا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خشکبار شرکا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خشکبار شرکا ندارد.
  neshan logo