info
عکس کافه ژم
category

کافه ژم محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی کافه ژم

کافه ژم (کافی‌شاپ) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان شهنواز واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از شصت و پنج کافی‌شاپ در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم و همچنین کانون ایران نوین، شیرینی نیشکر، آموزشگاه زبان آریانپور، شرکت تناوب و بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه ژم تهران

کافی شاپ کافه ژم تهران را می‌توانید در شهر تهران محله جردن - پارک ملت پیدا کنید. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان تهران، تهران، ولیعصر، شهنواز بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09120720206 با کافی شاپ کافه ژم تهران تماس بگیرید.

کافی شاپ کافه ژم تهران را می‌توان یکی از مکان‌های محبوب محله جردن - پارک ملت دانست. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه ژم تهران برویم؟

کافی شاپ کافه ژم تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سوپر جردن قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه ژم تهران را به شما معرفی می‌کند. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه ژم تهران و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه ژم واقع شده‌اند:

 • کافه ولنس وی
  بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر
 • د پروژه |D project
  نلسون ماندلا، مریم غربی، نیلوفر
 • کافه حس
  نلسون ماندلا، مریم غربی، نیلوفر
 • کافه فلامبینی
  ولیعصر، فیاضی، بوسنی هرزگوین
 • کافه عربی جمیرا
  ولیعصر، فیاضی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیدوار (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه ژم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه ژم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه ژم ندارد.
  neshan logo