info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور محله شهیدان اشرف، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور

ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور (ایستگاه اتوبوس) در محله شهیدان اشرف یزد و بلواردانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا، موزه ترمه هاشمی یزد و مرکز خرید خورشید و همچنین اغذیه جنوب، عمارت ملاصدرا، گیمنت شادن، مجموعه کاما کتاب حدود و کافه پلاک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور یزد

ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله شهیدان اشرف قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلواردانشگاه، بین فرساد و جیحون قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان 8 شهریور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیشخوان دولت
  استاد احمد آرام، بین بهار و میرداماد 1
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  بلوار صیاد شیرازی، بوستان
 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه هراتی
  استاد احمد آرام، منتظر فرج، بین میدان تمدن و میرداماد
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی
  بلوار ابن سینا، بلوار شهدای هسته ای، شهید احمدی روشن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور ندارد.
  neshan logo