info
عکس باطری نوین (استاد رضا علی پور)
category

باطری نوین (استاد رضا علی پور) محله شهرک بهار، شیراز

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باطری نوین (استاد رضا علی پور)

باطری نوین (استاد رضا علی پور) (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله شهرک بهار شیراز و خیابان کنارگذر مدرس واقع شده است. این مکان یکی از بیست و سه تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دامپزشکی فارابی، فروشگاه نگین فارس شعبه مدرس، بانک اقتصاد نوین، کارواش یوسفی و مجموعه غذایی هفت ستاره قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو فضیلت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده باطری نوین (استاد رضا علی پور) واقع شده‌اند:

 • جلوبندی کوروش
  بلوار مدرس، غدیر، غدير 5
 • الکترو باطری سازی
  بلوار فضیلت جنوبی، بین شاهیجان و فضیلت 10
 • تنظیم موتور کریم
  بلوار الزهرا، بین الزهرا 17 و 19
 • تعمیرگاه موتور سیکلت امید
  بلوار فضیلت جنوبی، شاهیجان غربی
 • تنظیم موتور امین
  بلوار الزهرا، بین الزهرا 7 و 9
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باطری نوین (استاد رضا علی پور) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باطری نوین (استاد رضا علی پور) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باطری نوین (استاد رضا علی پور) ندارد.
  neshan logo