info
عکس کافه ریگولتو
category

کافه ریگولتو محله ایرانشهر، تهران

کافی‌شاپ

درباره‌ی کافه ریگولتو

کافه ریگولتو (کافی‌شاپ) در محله ایرانشهر تهران و خیابان قرنی، اراک، برفروشان واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از 108 کافی‌شاپ در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آپادانا، موزه و مجتمع فرهنگی 13 آبان و مجتمع تجاری ایرانشهر و همچنین خانه هنرمندان ایران، بوستان هنرمندان، تماشاخانه ایرانشهر، رستوران گیاهی خانه هنرمندان ایران و کافه گالری ایرانشهر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه ریگولتو تهران

آدرس کافی شاپ کافه ریگولتو تهران، شهر تهران محله ایرانشهر است. استان تهران، شهرستان تهران، ایرانشهر، تماشاخانه ایرانشهر آدرس دقیق این کافی شاپ است. شماره کافی شاپ کافه ریگولتو تهران 09376588731 است که هر اطلاعاتی در مورد این کافی شاپ بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. اگر می‌خواهید با فضای کافی شاپ کافه ریگولتو تهران بیشتر آشنا شوید و منوی آن را ببینید، سری به وب‌سایت آن instagram.com بزنید.

کافی شاپ کافه ریگولتو تهران یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله ایرانشهر است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری هم از جمله رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه ریگولتو تهران برویم؟

کافی شاپ کافه ریگولتو تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس حافظ قرار دارد. ایستگاه مترو هفت تیر هم در نزدیکی این کافی شاپ قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه ریگولتو تهران را به شما معرفی می‌کند. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ کافه ریگولتو تهران و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه ریگولتو واقع شده‌اند:

 • کافه قهوه ورزشی فردوسی
  فردوسی، بین تمدن و ضرابی
 • کافه بار پراگ
  فردوسی، بین تمدن و ضرابی
 • كافه شانيا
  انقلاب اسلامی، سلیمانی، مهنا
 • کارفه
  کریمخان زند، عضدی (آبان)، ارشد
 • کافه Pedsabrunch
  فردوسی، بین ضرابی و گل پرور
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عاطفه (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه ریگولتو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه ریگولتو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه ریگولتو ندارد.
  neshan logo