عکس ایستگاه اتوبوس دروازه دولت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دروازه دولت (محله ایرانشهر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین طبرسی و کریمی

موقعیت ایستگاه اتوبوس دروازه دولت در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دروازه دولت (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه پمپ بنزین دروازه دولت و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین کافه قنادی اوریانت، سینما فردوسی، فست فود هایدا - شعبه دروازه دولت، گالری هنری آب انبار و کلینیک خانواده ایرانی شعبه فردوسی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دروازه دولت

ایستگاه اتوبوس دروازه دولت یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ایرانشهر خیابان انقلاب اسلامی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی، بین طبرسی و کریمی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دروازه دولت عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو سعدی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی جهان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دروازه دولت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین طبرسی و کریمی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دروازه دولت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سینما
  جمهوری اسلامی، بین ممتاز و مظفری
 • ایستگاه اتوبوس سفارت
  جمهوری اسلامی، بین شیروانی و فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی
  شریعتی، طالقانی، بعد از مسعود
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دروازه دولت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دروازه دولت

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   nimazg
   چهارشنبه 02 آذر ماه 1401

   پله برقی خراب

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دروازه دولت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دروازه دولت ندارد.
  neshan logo