info
عکس دفتر فنی و لوازم التحریر آفتاب
category

دفتر فنی و لوازم التحریر آفتاب محله آزاد شهر، یزد

لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر فنی و لوازم التحریر آفتاب

دفتر فنی و لوازم التحریر آفتاب (لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار) در محله آزاد شهر یزد و خیابان بن بست ۱۵ واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین پمپ گاز CNG خضرآباد، آموزشگاه رانندگی یکتا، نیولنت (فروشگاه تخصصی لنت ترمز)، خودپرداز بانک سپه و برنج احسان قرار گرفته است.
سایر لوازم تحریرهای که در محدوده دفتر فنی و لوازم التحریر آفتاب واقع شده‌اند:

 • نوشت‌افزاروکتابسرادنیای‌تحریر
  بلوار آزادشهر، بین 64 و بن بست 62
 • لوازم تحریر آینده سازان
  (5.0)
  بلوار واعظ، بلوار آزادشهر
 • لوازم التحریر برگ سبز
  (3.0)
  بلوار واعظ، آزادی، بین بن بست شماره 7 استقلال و 8
 • لوازم تحریر نوجوانان
  (4.0)
  بلوار واعظ، بین 31 و میدان امیرکبیر
 • کتاب فروشی و لوازم التحریر فرهیختگان
  (4.3)
  بلوار واعظ، جمهوری اسلامی، بین مهدی قدیری و سید صادق نسرین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دادرس (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر فنی و لوازم التحریر آفتاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر فنی و لوازم التحریر آفتاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر فنی و لوازم التحریر آفتاب ندارد.
  neshan logo