info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان
category

ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان

ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و بلوار آیت الله مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع رامین، رهام و همچنین رستوران طلایی سادات اخوی، پوشاک دلارام زنانه و بچه گانه یزد، مدرسه راهنمایی و دبیرستان دخترانه فرزانگان سمپاد، تابلوسازی آنتیک Antik signmaker و محصولات غذایی نیمه آماده فوری پز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان یزد

ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله رضوان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله مدرس، بین سادات و امام رضا قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز آموزش فرزانگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه قدس
  بلوار آیت الله مدرس، امام خمینی، بین بن بست صاحب الزمان و اکرمیه
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا
  آیت الله علاقه بند
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه امام رضا
  بلوار آیت الله مدرس، ظفر غربی، بلوار ریحانه الرسول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان ندارد.
  neshan logo