info
عکس شیرینی سرا و خشکبار صاحب الزمان(عج)
category

شیرینی سرا و خشکبار صاحب الزمان(عج) محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی شیرینی سرا و خشکبار صاحب الزمان(عج)

شیرینی سرا و خشکبار صاحب الزمان(عج) (شیرینی‌سرا) در محله مسعودیه تهران و خیابان طاهرپناه واقع شده است. این قنادی یکی از ده شیرینی‌سرا در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع مسعودیه، تاکسی سرویس قصر نوین، فروشگاه زنجیره ای جانبو، خشکشویی امید و فست فود پاتات قرار گرفته است.
سایر شیرینی فروشی‌های که در محدوده شیرینی سرا و خشکبار صاحب الزمان(عج) واقع شده‌اند:

 • قنادی
  محمدی، تقاطع قناعتیان
 • شیرینی سرای جهان
  بزرگراه بسیج، ثروتی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین زارعی و شریعتی
 • نانوایی و شیرینی پزی
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، کلهر
 • گل محمدی
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، بین میناکار و جلیلی اصل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمل بار🚛《09195019510》 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرینی سرا و خشکبار صاحب الزمان(عج) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرینی سرا و خشکبار صاحب الزمان(عج) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرینی سرا و خشکبار صاحب الزمان(عج) ندارد.
  neshan logo