info
عکس نانوایی سنگک صاحب الزمان
category

نانوایی سنگک صاحب الزمان محله شهرک بهار، شیراز

درباره‌ی نانوایی سنگک صاحب الزمان

نانوایی سنگک صاحب الزمان (نانوایی) در محله شهرک بهار شیراز و خیابان غدیر واقع شده است. این مکان یکی از چهار نانوایی در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه دفاع مقدس و پاساژ ولی عصر و همچنین بازارچه بزرگ میوه و تره بار رهنما، هنرستان شهید ایت الله دستغیب، دنیای اسباب بازی مهدی، فروشگاه پناهی و فروشگاه کشاورزی فلات قاره قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی سنگک صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • نانوایی صنعتی
  بلوار الزهرا، بهداشت
 • نانوایی سنگکی
  بلوار کریمخان زند، راهنمایی، تختی
 • نانوایی گلستان
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، شیخ روزبهان، بین 2 و 13
 • نانوایی
  بلوار مولوی، بشیر، بین بشیر 2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرامرز 206 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی سنگک صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی سنگک صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی سنگک صاحب الزمان ندارد.
  neshan logo